HAKKIMIZDA

Uzun yıllar reklam sektöründe yer alıp Konya da birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda hizmet vermeye çalıştık. Bilgimiz ,tecrübemiz ve uzman ekibimizle tüm TÜRKİYEDE hizmet vermek için 2009 yılında MEDYA KELEBEK reklam ve tanıtım hizmetlerini kurduk. Kaliteden taviz vermedik. ürettiğimiz ürünleri ve hizmetleri en uygun fiyata ve en hızlı şekil de müşterilerimize sunduk. Referanslarımızdan da görebileceğiniz gibi kısa sürede tüm Türkiye’de hizmet veren bir reklam ajansına dönüştük. Daha iyi olmak için ; İşimizi severek yapıyor,Sürekli araştırıyoruz.Disiplinli ve programlı çalışarak Yeni ürün ve hizmetler geliştiriyoruz.Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Zaman Yolculuğu

Şirketimizin Kısa Tarihçesi

Ağustos, 2011

Konya merkez de iletişim ofisimizle kelebek Çantanın temellerini attık.

Eylül, 2013

Matbaacılar sanayi sitesinde 50 m2 dükkanda çanta üretimine başladık.

Mart, 2015

Matbaacılar sanayi sitesinde 300 m2 fabrikada kendi ofset tesisimizle  makine kulvarını genişlettik.

Mayıs, 2018

Matbaacılar sanayi sitesinde 500 m2 fabrikamızda makine parkurumuza  otomatik kesim ve dikim makinalarımızı ilave ederek sektördeki pazarımızı Türkiye ile birlikte avrupa ülkelerine taşıdık.

Ocak, 2019

Tam otomatik üretim tesisimizde elyaf kumaştan ürettiğimiz çantalara ,ham bez çanta üretimini de ekleyerek aylık 300 bin adet dikimli çanta  kapasitesine ulaştık.

97Global Referans
214Resmi Kurum Referans
3126Kobi Referans
578Proje